Hakkımızda

Ağmir Grup Hakkında

img1

2003 yılında kurulan Ağmir Grup, genç yaşına rağmen yapmış olduğu işlerle ve yatırımcıları ile beraber kazanma düşüncesini ilke edinmiş bir topluluktur. Bizim ile beraber olan tüm yatırımcılar aynı zamanda bir ailenin parçası olduğunu hissettikleri sürece, kazancın da huzurun da artacağının bilinci içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Grup; inşaat, tekstil, finans, Gıda olmak üzere dört sektörde faaliyet göstermektedir. Grup, özellikle inşaat sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu hedef edinmiş olup, sizlerle beraber bu yolda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Ağmir Grup, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, Türkiye çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak bölgedeki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ
Faaliyet göstermiş olduğumuz inşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

MİSYONUMUZ
10 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri yaratarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Projelerimizde modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

STRATEJİMİZ
Agmir grup ana stratejisi temel faaliyet alanı olan inşaat- sektöründeki güvenilirliğini korumak ve güçlendirmektir.